preskoči na sadržaj

Osnovna škola "1. listopada 1942." Čišla

Login
Tražilica
Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

CENTRI IZVRSNOSTI

IDEMO U SREDNJU!

CISOK SPLIT

Centar za informiranje i

 savjetovanje o karijeri

Korisne poveznice

SIGURNIJI INTERNET

Savjeti za djecu

Hrabri telefon

POPIS UDŽBENIKA

VREMENIK

 

Izleti i ekskurzije

 NATJEČAJI ZA TURISTIČKE AGENCIJE

MATEMATIČKI KUTAK

PANOI

GRDELIN

ARHIVA

ARHIVA NAŠIH VIJESTI

OIB

Saznaj svoj osobni identifikacijski broj


Brojač posjeta


Free Counters


 

Raspored informacija
Raspored informacija
Administrator / datum: 2. 10. 2018. 14:13

 

PRIMANJE RODITELJA  MŠ ČIŠLA

RAZREDNA NASTAVA

RAZRED

UČITELJICA

VRIJEME

1. RAZRED

Carmrn Beović

Petak          9.05 - 9.55 h

2. RAZRED

Silvana Bužančić

Srijeda         9.55 - 10.40 h

3. RAZRED

Meri Vuletić

Utorak          9.55 - 10.40 h 

4. RAZRED

Marija Škaričić

Srijeda        11.00 - 11.45 h

 

PREDMETNA NASTAVA

 

RAZRED

RAZREDNIK

VRIJEME

5. RAZRED

Ivana Brekalo

Četvrtak     9.55 - 10.40 h

6. RAZRED

Vedran Urličić

Četvrtak      11.00 - 11.45 h

7. RAZRED

Melita Svaguša

Petak           9.55 - 10.40 h

8. RAZRED

Tamara Radovniković

Ponedjeljak  11.50 - 11.45 h

 

PRIMANJE RODITELJA PŠ KOSTANJE

RAZREDNA NASTAVA

RAZRED

UČITELJICA

VRIJEME

1. RAZRED

Ivana Čondić

Utorak             9.25-10.10 h

2. RAZRED

Katica Tičinović

Srijeda            10.30-11.15 h

3. RAZRED

Martina Srdanović

Četvrtak          11.20-12.05 h

4. RAZRED

Mirela Miličević Srijeda              9.25-10.10 h

 

PREDMETNA NASTAVA

RAZRED

RAZREDNIK

VRIJEME

5. RAZRED

Vanda Žilić

Pondjeljak      11.20-12.00 h

6. RAZRED

Blaženka Rimac

Četvrtak          10.30-11.15 h

7. RAZRED

Ivana Dragošević

Petak               9.25-10.10 h

8. RAZRED

Sandra Perković

Utorak             11.20-12.05 h

 


 

 


[OPŠIRNIJE]



PRIMANJE RODITELJA PREDMETNIH NASTAVNIKA
Administrator / datum: 2. 3. 2011. 18:52

OŠ „1. listopada 1942.“ Čišla

PRIMANJE RODITELJA   PREDMETNIH NASTAVNIKA

Predmet

Ime i prezime nastavnika

Vrijeme primanja

Hrvatski jezik

Jadranka Petrušić

Srijeda  9.05 - 9.55 h

Likovna kultura

Vedran Urličić

Četvrtak  11.00-11.45 h

Glazbena kultura

Boško Smajić

Četvrtak   12.00-12.30 h

Engleski jezik

Tamara Radovniković

Ponedjeljak 

11.00 - 11.45 h

Matematika

Melita Svaguša

Petak       9.55-10.40 h

Fizika

Sanja Sirić

Srijeda  11.50 - 12.15 h

Kemija, Priroda

Ivana Brekalo

Četvrtak  9.55 – 10.40 h

Priroda, Biologija

Ana Klarić

Petak   13.25 - 13.45 h

Povijest

Domagoj Mijan

Srijeda 11.00 -11.15 h

Geografija

Blaženka Rimac

Petak   11.50 -12.35 h

Tehnička kultura, Informatika

Davorka Dadić

Četvrtak  11.00 - 11.45 h

Tjelesna i zdravstvena kultura

Josip Alfirević

Petak 11.30 - 11.45 h

Vjeronauk

Ljubica Tabak

Utorak 9.55-10.40 h

Vjeronauk Miljenko Strujić Ponedjeljak 12.35 - 13.00 h
Talijanski jezik Nikolina Vrljić Srijeda   11.30 - 11.45 h

Talijanski jezik

Miranda Božić

Utorak   9.30 - 9.50 h

 

OŠ „1. listopada 1942.“ Čišla, PŠ Kostanje

PRIMANJE RODITELJA  PREDMETNIH NASTAVNIKA

 

Predmet

Ime i prezime nastavnika

Vrijeme primanja

Hrvatski jezik

Ivana Dragošević

Petak    9.25 -10.10 h

Likovna kultura

Mate Škrabić

Četvrtak 9.25 -10.10h

Glazbena kultura

Boško Smajić

Srijeda 11.00-11.15 h

Engleski jezik

Sandra Perković

Utorak 11.20-12.00 h

Matematika

Fizika

Marija Marić

Petak  10.30-11.15 h

Kemija, Biologija, Priroda

Damira Drnasin

Petak 12.05 -12.50 h

Povijest

Domagoj Mijan

Četvrtak  9.25-10.10h

Geografija

Blaženka Rimac

Četvrtak 10.30-11.15h

Tehnička kultura, Informatika

Davorka Dadić

Ponedjeljak 11.20-12.00 h

Tjelesna i zdravstvena kultura

Vanda Žilić

Ponedjeljak 11.20 -12.00 h  

Vjeronauk

Miljenko Strujić

Četvrtak 12.05-12.45 h

Njemački jezik Katarina Novogradec Srijeda    9.25 – 10.10 h

Talijanski jezik

Miranda Božić

Srijeda 10.50 -11.15h

 


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju